Gratis Marketing Advies!
Wil jij geheel gratis advies ontvangen over jouw business op het gebied van branding en marketing? Plan dan geheel vrijblijvend een afspraak in met Jessie en Rob. Samen analyseren we jouw business (plan) en laten jou weten welke stappen je kan gaan zetten om te starten, verbeteren en/of optimaliseren.
Gratis business scan t.w.v. € 310,-
Plan via de onderstaande knop direct een afspraak in voor een gratis business analyse. Dit kan bij ons op het kantoor of online.
90% van de bedrijven laat online groeikansen liggen!
Eerlijk & Persoonlijk advies
Geheel vrijblijvend
Groeipotentie benutten
Aandacht Trekken en Behouden
Marketing draait in veel gevallen om het trekken van aandacht en ook het behouden van aandacht. Blijven hangen in iemands gedachten omdat je iets unieks, bijzonders of ronduit raars hebt gedaan. Wat dat voor jouw business kan zijn, daar denken we graag over mee. Voor ons zijn dat onze Roze Geen Gedoe Sokken!
Wij geven namelijk iedereen die het leuk vindt geheel gratis een paar Geen Gedoe sokken. Deze ontvang je samen met onze gratis business scan. De sokken overhandigen we met een knipoog, wij doen ons werk namelijk ”op de sokken”. Dit werk vinden we echt onwijs leuk en natuurlijk weten we wat we moeten doen.
Een bedrijf analyseren, en herkennen waar de mogelijke verbeterpunten zitten is hierin erg belangrijk. Samen met het bedrijf (opstarten) en groeien naar nieuwe hoogtes. Dat is wat we graag met Geen Gedoe willen bereiken.
Wat we doen?
- Klantreis in kaart brengen
- Ontwerpen van Logo & Huisstijl
- Website design en creatie
- Gevonden worden in Google
- Adverteren in Google
- Adverteren op social media
- Leadcampagnes
- En nog veel meer!

Onze Tevreden Klanten
Om ons een vliegende start te geven hebben zij voor ons het beheer op zich genomen van onze social media kanalen, zodat wij de fijne kneepjes van het vak kunnen opsteken van hen, om dit in het vervolg zelf in te kunnen zetten. Mede dankzij een creatieve marketingcampagne hebben zij hun bijdrage geleverd aan een voor ons vliegende start. 🚀🚐
Zo nu en dan zorgde een gezonde discussie ervoor dat we tot het juiste plan kwamen en wij zijn dan ook zeer content met het geleverde werk vanuit Geen Gedoe, waarvoor onze oprecht dank ! 😌💯


Geen Gedoe is interessant wanneer jij:
- minimaal 40.000 euro omzet draait of van plan bent dat te realiseren binnen 12 maanden
- bereid bent om minimaal 350 euro aan marketing budget per maand wilt uitgeven
- een bedrijf bent dat wilt groeien en de volgende stap wilt zetten